Verinelis logotipas

Apie mus

          Vilniaus lopšelis-darželis ,,Vėrinėlis“ unikalus tuo, kad jame susipina trys kultūros - ugdomi vaikai iš lietuviakalbių, rusakalbių ir lenkakalbių šeimų, organizuojamas daugiakultūrinis ugdymas. Ypatingas dėmesys skiriamas pagarbai kultūrų įvairovei, pakantumo kitam ir tolerancijos išryškinimui. Tradiciškai minima Tarptautinės tolerancijos diena, įsitraukiama į Sąmoningumo didinimo mėnesį ,,Be patyčių”, organizuojamas daugiakultūrinis festivalis ,,Tautų vėrinukas” ir kiti bendruomenę vienijantys renginiai.

MISIJA

Teikti kokybiškas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugas, kuriant saugią, sveiką gyvenimo būdą skatinančią aplinką, puoselėjant daugiakultūrės bendruomenės tradicijas, tautinį paveldą.

VIZIJA

Moderni, atvira pokyčiams ir besimokanti mokykla pripažįstanti kad kiekvienas yra skirtingas ir skirtingais būdais pasiekia geriausių rezultatų.

VERTYBĖS

Daugiakultūriškumas, tolerancija, modernumas, atvirumas, bendrumas, nuolatinis mokymasis. 

 

verinelis_logo.jpg

          2021 m. gegužės 18 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertinusi įstaigos parengtą sveikatos stiprinimo programą ,,Sveikatos Vėrinėlis“ 2021-2026 m.m. priėmė sprendimą Vilniaus lopšelį-darželį ,,Vėrinėlis‘‘ pripažinti sveikatą stiprinančia mokykla.   2023 m. gegužės 15 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino mūsų darželio Fizinio aktyvumo skatinimo mokykloje planą ir priėmė sprendimą pripažinti Vilniaus lopšelį-darželį "Vėrinėlis" aktyvia mokykla. Atsižvelgiant į tai didelis dėmesys skiriamas sveikatos stiprinimo ir fizinio aktyvumo veikloms. Aktyviai įsitraukiama į Respublikinius projektus ,,Vasaris-sveikatingumo mėnuo“, „Sveikatiada“, ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“, ,,Futboliukas“, ,,Nykštukų bėgimas“ ir kt.   

       Siekiant nuolatos tobulėti Vilniaus lopšelis-darželis ,,Vėrinėlis‘‘ bendradarbiauja su Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigomis bei Vilniaus miesto Šeškinės-Fabijoniškių ikimokyklinių ugdymo įstaigų pedagogų metodiniu būreliu ,,Gija”, Fabijoniškių  mikrorajono bendruomene,  Fabijoniškių socialinių paslaugų namais, Vilniaus ,,Ateities‘‘ vidurine mokykla, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija, Respublikine asociacija „Slavų vainikas“, Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugija ,,Macierz szkolna‘‘, Fundacja ,,Pomoc Polakom na Wschodzie“ ir kitomis instititucijomis. Bendravimas ir bendradarbiavimas su socialiniais partneriais padeda dalintis gerąja patirtimi, tobulinti ugdymo procesą, gerinti teikiamų profesinio informavimo ir konsultavimo paslaugų prieinamumą ir visapusiškumą. 

Mokytojų kvalifikacija

Įstaigoje dirba aukštos kvalifikacijos mokytojai: 5 mokytojai metodininkai, 16 vyr. mokytojų ir 8 mokytojai.

Partneriai

Turite klausimų?

El. Paštas: rastine@verinelis.vilnius.lm.lt

Telefono numeris: +370 5 247 9129

Apie slapukus šioje svetainėje

Mes naudojame slapukus, kad rinktume ir analizuotume informaciją apie svetainės darbą ir naudojimą, pagerintume bei pritaikytume turinį. Daugiau informacijos