Verinelis logotipas

Gintarėliai gamina kibinus

2023-03-09 12:07:45

Mažieji šefai virtuvėje

Šiandien gr. Gintarėliai turėjo galimybę apsilankyti darželio virtuvėje. Virtuvės šeimininkės svetingai priėmė vaikus. Aprodė savo karalystės patalpas. Vaikai kartu su virtuvės šefe Liudmila gamino, o vėliau ir ragavo kibinus.

Gintarėliai dalinasi akimirkos iš gamybos proceso.

 

Kibinų receptas (darželio virtuvės šefė - Liudmila)

Jums reikės:

200 g sviesto

300 g grietinės

2 kiaušiniai

Apie 800 g miltų (kad neliptų prie rankų)

500 g faršo.

Gaminimo procesas:

Tešla. Į indą beriame miltus, per burokinę tarką įtarkuojame sviestą ir gerai išmaišome. Atskirame inde išmaišome kiaušinius su grietine ir gautą masę įpilame į miltų ir sviesto masę, gerai išmaišome.

Įdaras. Faršą pagardiname druska, pipirais, baziliku. Kad faršas būtų sultingas įpilame vandens ir viską gerai išmaišome.

Iškočiojame tešlą į 2 cm storio virvės formą ir supjaustome vienodo dydžio gabaliukais, iškočiojame į rutuliukus, dedame faršą. Įkaitiname orkaitę iki 200 laipsnių. Kepimo skardą padengiame kepimo popieriumi, dedame ant skardos kibinus. Kepame kibinus maždaug 25 min. iki kol bus gražiai auksinės spalvos (tikslus kepimo laikas labai priklauso nuo kibinų dydžio).

Traukiame iš orkaitės ir skanaujame!

Apie slapukus šioje svetainėje

Mes naudojame slapukus, kad rinktume ir analizuotume informaciją apie svetainės darbą ir naudojimą, pagerintume bei pritaikytume turinį. Daugiau informacijos