Verinelis logotipas

Mažasis gamtos tyrinėtojas

2024-04-17 08:15:32

2024 m. sausio mėn. Vilniaus miesto savivaldybės Miesto aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris skelbė 2024 metų Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų, finansuojamų Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis, konkursą.

Vilniaus lopšelis-darželis "Vėrinėlis" ir čia nepraleido progos išreikšti savo idėjas. Todėl buvo užpildyta projekto paraiška bei pateikta Vilniaus miesto savivaldybės Miesto aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyriui.

Džiaugiamės, kad rengėme visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto paraišką ir gavome 3300.00 eur finansavimą projekto "Mažasis gamtos tyrinėtojas" įgyvendinimui.

Projektų tikslas – ugdyti visuomenės ekologinę savimonę ir gamtamokslinę kompetenciją, tobulinti aplinkosauginę komunikaciją, plėtoti visuomenės informavimą ir švietimą apie gamtą tausojantį gyvenimo būdą, skatinti vilniečius pažinti ir saugoti gamtinę aplinką, Vilniaus miesto kraštovaizdį.

 

Apie slapukus šioje svetainėje

Mes naudojame slapukus, kad rinktume ir analizuotume informaciją apie svetainės darbą ir naudojimą, pagerintume bei pritaikytume turinį. Daugiau informacijos